Убавица под маска: Моника Белучи грациозна на бал во Венеција (ФОТО)

0
378

Моника Белучи и Николас Лефевре присуствуваа на бал со маски организиран од Диор во Венеција.

54-годишната актерка изгледаше грациозно во креација со корсет и црна наметка.

Таа пристигна на свеченоста со бротче заедно со 36-годишниот артист.

Коментирај