Убавица која заведува: Во шестата деценија од животот изгледа како двојно помлада (ФОТО)

0
319

Познатата моделка и актерка Ел Макферсон деновиве ќе наполни 55 години и каде и да се појави, добива комлименти за својот беспрекорен изглед во шестата деценија.

Славната убавица Ел Макферсон го одзема здивот со својот атрактивен изглед имајќи предвид дека и на 55 години има извонредно тело.

Ел пред една и пол година се разведе од милијардерот Џеф Софер по четиригодишен брак.

https://www.instagram.com/p/BsLRd_dhvMR/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BsVYEKNhtMy/?utm_source=ig_embed

Коментирај