Цибулкова пак провоцира

0
856

Доминика Цибулкова веќе се пофали на Инстаграм дека после напорната сезона се одмора и ужива на Малдивите. Таму ја дружи нејзиниот сопруг со кого одлично се забавуваат во рајската егзотика.

https://www.instagram.com/p/BppCwIUB18x/?utm_source=ig_embe

Нели е оваа куќичка на дрво прекрасна? напиша Цибулкова на една од провокативните фотки кои ги споделува на Инстаграм.

https://www.instagram.com/p/BpoZP2jhU3n/?utm_source=ig_embe

Доминика и Микал Навара инженер по професија, во брак се од 2016 година, а се венчаа после неколкугодишната романтична врска.

https://www.instagram.com/p/BpjX2ZanITB/?utm_source=ig_embe

https://www.instagram.com/p/BpgcF91HOiS/?utm_source=ig_embe

Извор:Таратур

Коментирај