Цеца Ражнатовиќ се стегна во ултратесен фустан и покажа со што располага

0
601

Цеца Ражнатовиќ се појави на отворањето на салонот за убавина на својот пријател, фризерот Стеван Радивојевиќ, а за оваа прилика максимално ја истакна својата женственост и сексапил.

ceca-1-427x640

Таа се одлчила за фустан од ПВЦ кој совршено ја истакна нејзината витка линија, а истиот го надополни со високи чизми од истата текстура.

ceca2-427x640

Цеца на отварањето се појави сама, додека нејзината ќерка Анастасија стигнала нешто порано, па заедно со пријателот ја пресекоа црвената лента пред присутните.

anastasija

Извор:republika.mk

Коментирај