Цеца го смени имиџот, а долгата коса веќе е минато! (ФОТО)

0
1131

Балканската музичка ѕвезда Светлата Цеца Ражнатовиќ се пофали на својот Инстаграм профил со својот нов имиџ.

Имено Цеца има нова фризура и таа преку свое видео на Инстаграм ги поздрави фановите откривајќи им дека направила огромна промена во својот живот.

532209_svetlana-ceca-raznatovic_ff-960x588

Како и да е пејачката изгледа задоволна од својот нов изглед, а гордо на своите фанови им праќаше и бакнежи, погледнете.

532205_svetlana-ceca-raznatovic-1_ff-960x1356

Инаку дел од фановите велат дека Цеца се одлучила за ваква промена токму во деновите кога пред 16 години беше ставена во затвор.

Извор:kurir.mk

Коментирај