11 C
Скопје
сабота, февруари 16, 2019
Магазин Забава Цела репрезентација полуде по неа: Секси Аргентинка е заинтересирана само за Меси...

Цела репрезентација полуде по неа: Секси Аргентинка е заинтересирана само за Меси (ФОТО)

0
758

Аргентинката Росио Роблес му зададе главоболка на селекторот на аргентинската репрезентација.

Инаку, убавата Росио ги пореметила репрезентативците пред почетокот на Светското првенство во Русија.

Со провокативни фотографии на социјалните мрежи ги полуде играчите, а за аргентиските медиуми открила дека осум играчи и се удварале.

Сепак таа рекла дека е заинтересирана само за Лионел Меси.

Извор:lider.com.mk

Коментирај