Тип на денот (02.05.2018)

0
261

Денеска се игра реваншот од полуфиналето на Лигата на шампиони помеѓу екипите на Рома и Ливерпул. Бидејќи екипата на Ливерпул е тенка во одбраната нашиот тип за денеска е:

Рома – Ливерпул 1-1&3+

квота 5.10

Коментирај