Тикет на денот (29.04.2018)

0
488

Предлог тикет на денот за недела 29.04.2018 година

Олимпијакос – Панетоликос …1

Славија П. – Словачко ………..1

Андерлехт – Шарлероа ……….1

Болоња – Милан ……………….2

Рајо Ваљекано – Тенерифе ….1

квота 7.50

Коментирај