Тикет на денот (26.04.2018)

0
240

Денеска се играат полуфиналните двојките од Лигата на Европа. Сигурен “кец” е Марсеј а може да се проба со 2-ка за Атл. Мадрид ?

Арсенал – Атлетико М. ……2

Марсеј – Салцбург …………1

Брондби – Милтијанд ……..3+

Лилестром – Розенборг ……2

квота ~ 20.00

Коментирај