Тикет на денот (25.04.2018)

0
476

Вондредно коло во македонската прва лига па може да се проба едно “лудо” ливче со победа на Пелистер.
Пелистер – Силекс …….1

Баерн М. – Реал М. …….Х

Академика – Порто Б ….3+

Каен – Тулуз …………….3+

квота ~ 45.00

Коментирај