Тикет на денот (21.04.2018)

0
659

Дали после 4 натпревари без победа екипата на Палермо ќе победи денеска:

Палермо – Авелино ……….1

Марсеј – Лил ……………….1

Лајпциг – Хофенхајм ……..1

Кардиф – Нотингем Ф. ……1

Копенхаген – Хорсенс …….1

квота 8.70

Коментирај