Тикет на денот (20.05.2018)

0
1077

Предлог тикет на денот за 20.05.2018 година (недела).

Авес – Спортинг Лисабон ……..2

Милан – Фиорентина …………..1

Спал – Сампдорија ……………..1

Андерлехт – Генк ……………….3+

Јагиелонија – Висла Плок ……..1

квота ~ 13.20

Коментирај