Тежок ден во домот на Карлеуша: Роднините доаѓаат, Јелена не излегува од куќата

0
1202

Српската пејачка, Јелена Карлеуша не го напуштила својот дом на Дедиње откако вчера беше потвредно дека нејзината мајка Дивна починала. Таа за смртта на мајка си дознала вчера попладне откако слетала во Белград, а како што јавуваат српските медиуми, денеска во нејзиниот дом почнале да пристигнуваат нејзини роднини.

Меѓу првите се појавил и таткото на Јелена, Драган Карлеуша со неговит син Иван.

karleusa-tatko

sasa popovic

 

 

Коментирај