Тешка сообраќајка на патот Куманово – Крива Паланка, сообраќајот во целосен прекин

0
891

Патниот правец Куманово – Крива Паланка вечерва од 21 часот е во целосен прекин поради сообраќана незгода.

Како што соопшти Автомото сојузот на Македонија, сообраќајката се случила на влезот од Крива Паланка.

Коментирај