Татко си пукал во глава на денот на свадбата на неговата ќерка

0
3017
Педесет и осумгодишен маж од Србија утрово со ловечка пушка се самоубил, јавуваат српските медиуми.
Трагедијата се случила на ден на свадбата на неговата ќерка.

Коментирај