Таравари: Ако коалицираме со Алтернатива и БЕСА ќе го поразиме ДУИ (ВИДЕО)

0
319

Таравари вечерва е гостин во КликПлус на ТВ21. Арбен Таравари се осврна на ДУИ.

– „Ако се решиме да направиме коалиција со Алтернатива и со БЕСА, ќе го победиме ДУИ“, изјави тој.

Коментирај