Танги, бујни облини и многу сексапил – Зрче, лето 2018 (фото)

0
773

Журки со полуразголени лумпувач(к)и, море и море од алкохол, веројатно и други опијати – така некако на кратко би се опишале забавите на најатрактината летна дестинација во Хрватска, популарната Зрче.

Иако температурите уште не се вистински летни, посетителите на најпознатата хрватска плажа немаат проблем со тоа, а галеријата која ви ја пренесуваме најдобро го покажува и докажува тој факт.

Извор:таратур

Коментирај