„Тагни ме ако имаш му*а“: Миа Костова со нов предизвик на Инстаграм (ФОТО)

0
367

Водителката Миа Костова на својот профил на социјалната мрежа Инстаграм започна нов предизвик со жешка фотографија од нејзиниот тоалет.

„Многу ретко постирам вакви слики. Скоро никогаш. Кога веќе се предизвикуваме со сè и сешто, ајде да пробаме вака. Ова е слика која е минимално обработена. Односно изваден е целулитот и уште нешто што мене ми боде око, секако има и филтер. Оригиналната слика ќе ја ставам на стори. Чисто да видиме што сте, а што е Инстаграм. Тагни ме ако имаш му.а“, порача Миа.

Како и што најави во објавата на Инстаграм, Миа во „стори“ ја објави својата оригинална фотографија, без ефекти, односно како што напиша: „необработена слика… тагни ме ако можеш и ти“

Коментирај