7 C
Скопје
среда, февруари 19, 2020
Tags ЗОРАН МИЛЕВСКИ КИЧЕЕЦ

Ознака: ЗОРАН МИЛЕВСКИ КИЧЕЕЦ

Јанева и Милевски со полициска придружба донесени во Кривичен суд за...

Со полициска придружба утрово во Кривичниот суд Скопје од домашен пртивор донесени се поранешната специјална јавна обвинителка Катица Јанева и Зоран Милевски – Кичеец,...

Зоки Кичеец и пензионерката Тодоровска на распит во Обвинителството

Пензионерката Лилјана Тодоровска која е потписничка на проектот за европски центар за меѓународниот Сојуз на Боки13, утрово била на распит во Обвинителството, пренесе А1.он....

Популарно