27 C
Скопје
сабота, јули 4, 2020
Tags Животни

Ознака: Животни

Виц на денот: Вулгарниот јазик на животните

Животните во шумата зборувале многу вулгарно. Ги собрал лавот и им забранил да користат вулгарности, а наместо тоа им рекол да користат цветни термини....

ФОТО ГАЛЕРИЈА: Рис, лисица, мечка, волк, дива свиња, дивокоза, дива мачка,...

Националниот парк Маврово е меѓу трите национални паркови во Македонија зазема простор од 73.088 хектари. Како национален парк е прогласен во 1949 година, а во неговите граници се опфатени...

Одберете животно и ќе добиете порака за вашата душа- Тест

За да дознаете каков совет ѝ е потребен на вашата душа, само одберете едно од животните на сликата. Був Сите решенија кои ги барате се наоѓаат...

Скопската зоолошка со апел до посетителите: Можеби на вас тоа ви...

И покрај вработените, волонтерите, едукативните табли со забрана за хранење и целата кампања, поголемиот дел од посетителите продолжува со несовесно однесување. -Ве молиме однесувајте се...

Најслаткото видео до сега! Бебиња- животни

Погледнете го видеото и разубавете си го денот!

Забавно видео со животни за позитивен ден!

Смешно видео од животни кои пробуваат да лижат сè ... Кој е вашиот омилен клип?

Ова го можат само животните! :) (ВИДЕО)

Смешна компилација од животни на фарма! Погледнете го видеото:

Пробај да не се насмееш :) (ВИДЕО)

Погледнете ги најсмешните видео инсерти од животни:

Она кога ќе ти се погоди песната :D

Погледнете како го прават тоа животните :) :

Неверојатните брачни ритуали на животните (ВИДЕО)

Танцот на фламингото се извршува благодатно и во целосна синхронизација од целото јато. Машките и женските се движат цврсто притиснати, а глетката е навистина...

Популарно