19 C
Скопје
петок, август 7, 2020
Tags Жаре

Ознака: Жаре

ФОТО: Жаре и Тони Зен стана играорци и го промовираа новиот...

„Припреми за Тешкото #Сезона6 #1на1 Зенот има нова ОД ЛИЧ НА песна! Кој сè уште не ја чул, клик тука https://www.youtube.com/watch?v=ep4cYpUmRu8 #ТониЗен #СУМ“, стои...

ВИДЕО: Жаре и Марјан во „Еден на еден“ ги имитираат познатите...

Во најновата епизода од популарната македонска емисија „Еден на Еден“ водителот Жарко Димитриоски заедно со стенд-ап комичарот Марјан Ѓорѓиевски го глумат начинот на кој познатите се додворуваат на...

Јоксимовиќ во „Еден на еден“: Ќе ги тужам сите што ја...

Во саботата имавме прилика да уживаме во втората епизода од осмата сезона на најгледаното ток-шоу во земјава, „Еден на Еден“. Гостин беше можеби најпознатиот пејач во регионот, српската...

Популарно