15.2 C
Скопје
петок, октомври 18, 2019
Tags запали

Ознака: запали

Се запали автобус полн со ученици на Стража

Автобус со скопски регистерски таблици кој утринава се движел кон Охрид, а управуван од К.М.(51) од Скопје се запалил околу 9:20 часот на магистралниот...

Популарно