9.3 C
Скопје
сабота, март 23, 2019
Tags Водителка

Ознака: Водителка

Тешка сообраќаjна несреќа: Познататата српска водителка останала без рака (ФОТО)

Тешка сообраќајна несреќа се случила во близина на болницата „Др Драгиша Мишовиќ“, во која настрадала познатата водителка на ТВ Оинк, Деа Ѓурќевиќ. Имено, како што...

Водителката на ТЛЗП ја отвори душата: Еве зошто во Москва си...

Познатата водителка која јавноста добро ја памети од музичкото шоу „Твоето лице звучи познато“ Марија Килибарда овие денови директно од трибините ја бодреше својата...

ВИДЕО: Масата е стаклена, а таа во прекратко здолниште – Спикерката...

Убавата водителка Костанца Калабрезе покажала премногу, но со тој потег преку ноќ станала популарна и надвор од Италија. Веројатно не ни помислила дека благодарение на...

ФОТО ГАЛЕРИЈА: Поради Кристијано Роналдо оваа водителка стаса до насловните страници

Марија Сол Перез е водителка на временска прогноза на аргентинска телевизија, а насловните страници на таблоидите заврши поради Кристијано Роналдо. Оваа недела таа Инстаграм го...

ВИДЕО: Повторно испад во утринската на „Канал 5“ – И новата...

Не помина ни еден месец по суспензијата на Јелена Спанџарска, откако на еден од гледачите во утриснакта програма му порача да не шири негативна...

ВИДЕО: Неочекувано ја вклучија водителката во живо, нејзината реакција мора да...

На сите им се случува да кажат некој гаф, но и да изреагираат многу смешно. Водителка на американската телевизија „Еј-би-си њуз“ во еден миг толку...

ВИДЕО: Случајно ги покажа голите гради во интервју во живо

Аргентинската водителка имаше интервју во живо на Фејсбук, но направи една мала грешка. Во еден момент ги крена рацете на глава и не ни...

ХИТ ВИДЕО: Водителката остана без заб среде емисија!

Порториканската водителка Соња Кортес доживеала непријатност кога среде емисија и паднал заб. Во видеото се гледа како Соња расоположено зборува, мавта со рацете... и веќе...

ФОТО+ВИДЕО: Поради оваа убавица сите гледаат временска прогноза!

Цел свет гледа временска прогноза, но на Мексиканците тоа им е омилена програма- а има и зошто! Причина за тоа се раскошните облини на водителката...

ВИДЕО: Оваа секси водителка водеше временска прогноза, а сите гледаа во...

Оваа водителка на временска прогноза преку ноќ стана сензација на интернет. Се тоа поради тесните панталони кои ги носеше. Додека таа си ја работеше својата работа...


Популарно