35 C
Скопје
вторник, август 4, 2020
Tags Внука

Ознака: Внука

Ел Чека му испрати закана на Али Ахмети – Ја допревте...

Ел Чека на Фејсбук напиша: „Допревте едно 3-годишно девојче, ја допревте мојата внука како што ми се заканивте, сега не очекувајте добро однесување, не...

Внуката на Беличанец емотивно: Нема доволно солзи да те исплакаат, те...

До мојата тетка Билјана Беличанец Тето, мој идол, моја вечна муза, Ти се чудеше колку е сино небото овде, ах тето сега тежок, темен облак се...

ФИЛИПЧЕ НЕ ЈА ВАКЦИНИРАЛ ВНУКАТА?: Граѓаните го фатија министерот жив во...

Се погласни се обвинувањата на адреса на министерот за здравство Венко Филипче кој според граѓаните не ја вакцинирал својата внука туку тоа било само...

Прва заедничка фотографија: Аца Лукас го прослави 50-от роденден, а фановите...

Овој викенд познатиот пејач Аца Лукас наполни 50 години. Пејачот роденденот го прослави во семејна атмосфера во својот дом во друштво на најмилите, ќерка и...

Голема радост во семејството на Рада Манојловиќ- со нејзиниот брат ретко...

Познатата пејачка Рада Манојловиќ вчера имаше голем повод за славење, а радосната вест веднаш ја сподели со фановите. Имено таа стана тетка, откако нејзината снаа...

Малолетната внука му ја ограбила куќата, па изнајмила хотелска соба

Велешанецот С.М. (68) од Велес вчера пријавил дека во периодот од 18.05.2018 до 30.05.2018 година во неговата куќа на ул.„Јордан Џурнов“ во Велес непознат...

ВИДЕО: Дедото е легенда – танцува зад својата внука без таа...

Забавен дедо ќе ве расположи со својот „таен“ танц зад внука си. Во видеото кое стана хит на социјалните мрежи, девојче енергично танцува на латино...

ФОТО: Елена Ристеска ја откри својата најголема „слабост“

Нашата популарна пејачка Елена Ристеска со статусот и фотографијата што осамнаа на нејзиниот фејсбук-профил ушѓте еднаш потврди дека нејзината малечка внучлка Делфинаи’ е најголема...

Популарно