19 C
Скопје
сабота, јуни 6, 2020
Tags Владимир Панчевски

Ознака: Владимир Панчевски

Мицкоски: Ако Рускоска е предлогот на Заев, тогаш Панчевски нека биде...

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, во интервју за телевизија Сител оценува дека обвинителката на СЈО и тимот, според закон, не можат да се префрлат...

Панчевски: Политички конструираниот предмет „АКМИС“ ја отвори Пандорината кутија

Откако семејството на Насер Ештрефи, осуден за убиството матурантот Ангел Петковски (во 2014 година), до Антикорупциска поднело барање за проверка на работата на поранешниот претседател на...

Панчевски ја откри игранката за „Рекет“: Ова не се приказните на...

ОВА НЕ СЕ ПРИКАЗНИТЕ НА ГЕРО, ова трилерот наречен живот во Северна! Откриена игранката за предметот “РЕКЕТ”! - имало демек снимка од “купопродажбата на обвинителот” која...

Панчевски: Утрово ме избркаа како партал од канцеларијата и судската зграда

Поранешниот претседател на Кривичен суд Владимир Панчевски, на Фејсбук напиша дека утрово бил избркан како партал од канцеларијата и судската зграда. Панчевски, кој вчера беше...

Панчевски: Шминка пред народот, палење и гасење на ниски страсти на...

ШМИНКА ПРЕД НАРОД ПАЛЕЊЕ И ГАСЕЊЕ НА НИСКИ СТРАСТИ НА ВЛАСТА! Ниту ќе биде разрешена ниту некој тоа нешто сериозно го сфаќа, другарчињата од комитетот...

Владимир Панчевски: КРАЈОТ ГО КРАСИ ДЕЛОТО ИЛИ НЕДЕЛОТО…

„КРАЈОТ ГО КРАСИ ДЕЛОТО ИЛИ НЕДЕЛОТО... Некогаш борци за право и правда денес шарени профитери. Да не ве збуни маицата уличниот репортер носи моја слика...

Панчевски за советниците: Исплива изметот… мириса смрди

Исплива изметот... мириса смрдиии Охоо интересни навистина советнициве! Нај интересно е како преку истите советуваниот IQ 33 се справува со вработените во судството едeн ваков...

Панчевски: Честито 10-та препорака, ја ви давам 10-ка изразена во годни...

„Ајде аирлија остварување на еден мандат од 5 милијарди евра, вратени 10 евра потрошени 50 милијарди! Честитки нова препорака! Јас исто така ви давам...

Панчевски: Следи лагата за широка коалиција – #МАКЕДОНИЈО ОСВЕСТИ СЕ ДОСТА...

ОНАКА ПОСТИЗБОРНО! Македонија тоне во корумпирани и криминални политички преговарања и договарања како добро смислен механизам на перпетуум и додека обичниот македонец сонува за поубав...

Уважена и втората тужба на Панчевски пред Стразбур: СЈО и ОЈО...

„Борбата продолжува, покрај уважената прва тужба во прелиминарна фаза до Судот за човекови права во Стразбур во врска со незаконитостите на СЈО, сега и...

Популарно