5.6 C
Скопје
среда, јануари 29, 2020
Tags Вики Миљкович

Ознака: Вики Миљкович

„Слушај ти “женетино“, седни кога ќе ти кажам“: Паднаа тешки навреди...

Во регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“ знае да дојде до кавги меѓу членовите на жирито и да си упатат навредливи зборови. Во последната емисија,...

За неа времето како да оди во спротивен правец: Пејачката денес...

Кога ќе видите како оваа пејачка изгледа денес, ќе помислите дека за неа времето оди во спротивен правец. Сега изгледа помладо отколку пред две децении. Станува...

Популарно