-0.4 C
Скопје
понеделник, февруари 24, 2020
Tags Викање

Ознака: Викање

Приказна која ќе ве воодушеви: Зошто луѓето викаат кога се лути?

Еден ден, учителот ги прашал своите ученици: „Зошто луѓето викаат кога се лути?“ Учениците размислувале некое време, а потоа рекле: „Викаме затоа што губиме трпение.“ Тој...

Хаос во скопски хотел: Се сомневала дека момчето ја изневерува –...

Девојка која се сомневала дека нејзиното момче ја изневерува, во саботата направила хаос во хотел во Скопје. Таа побарала од вработените на рецепција да ја...

ВИДЕО: Познато зошто девојката скокнала во Вардар – Објавена аматерска снимка...

Драма во центарот на Скопје. 27 годишна девојка скокна во Вардар во близина на Камениот мост. Од полицијата каде околу 13.30 минути бил пријавен...

Популарно