16.6 C
Скопје
среда, февруари 26, 2020
Tags Ветено-Сторено

Ознака: Ветено-Сторено

Груевски на Фејсбук: Дури и во најтешките мигови, продолжуваме да го...

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски на социјалната мрежа Фејсбук напиша дека дури и во овие мигови на исклучителна сложеност на работите во земјата, тие продолжуваме...

Груевски со одлична вест: Се реализира уште едно ветување, обезбедени милион...

Во Гевгелија денеска ќе почне реализација на проектот за унапредување на водоводниот систем кој е финансиран преку ИПА фондовите. Почетокот на реализцијата ќе го...

Популарно