-2 C
Скопје
сабота, февруари 23, 2019
Tags Веибо

Ознака: Веибо

Работници од „Веибо“ го блокираа патот Крива Паланка – Куманово поради...

Патот  Крива Паланка – Куманово кај населба Грамаѓе е блокиран во двата правца од околу 50 работници во фабриката „Веибо“ поради неисплатени плата, соопшти...


Популарно