13 C
Скопје
вторник, април 7, 2020
Tags Валеријана

Ознака: Валеријана

Валеријаната не е само за смирување: 10 силни причини да ја...

Оваа билка се препорачува и за лекување на болести на зависност, а особено е корисна во процесот на одвикнување од цигарите. Билката валеријана кај нас е...

Популарно