9.3 C
Скопје
сабота, март 23, 2019
Tags Утринска емисија

Ознака: Утринска емисија

ВИДЕО: Повторно испад во утринската на „Канал 5“ – И новата...

Не помина ни еден месец по суспензијата на Јелена Спанџарска, откако на еден од гледачите во утриснакта програма му порача да не шири негативна...

УРНЕБЕСНО ВИДЕО: Момент кога сте истомисленици со ехото „Ене истото го...

Погледнете ја оваа генијална сцена од нашиот телевизиски етер во утринските часови. Во емисијата „Ја сакам Македонија“, се јавува гледачка која го искажува својот став...


Популарно