3.2 C
Скопје
недела, декември 15, 2019
Tags Услови

Ознака: Услови

Јункер и Казнев ја предупредија Британија: Брегзит не смее да биде...

Претседателот на ЕК Жан Клод Јункер и францускиот премиер Бернар Казнев ја предупредија Британија дека условите за преговори за излез на таа држава од...

Популарно