4 C
Скопје
понеделник, декември 9, 2019
Tags училишни клупи

Ознака: училишни клупи

Од денеска во клупи без мобилни телефони- еве за кои ученици...

Француските ученици од денеска се враќаат во училишни клупи без мобилни телефони, откако владата пред еден месец усвои Закон за забрана за користење на...

Популарно