-0.2 C
Скопје
сабота, јануари 18, 2020
Tags ТЦ ЛЕПТОКАРИЈА

Ознака: ТЦ ЛЕПТОКАРИЈА

ФОТО ГАЛЕРИЈА: Пукање на „Партизанска“- престрелка од два автомобили

Попладнево, како што веќе објави КУРИР, пред ТЦ Лептокарија имало пресртелка. Се пукало од два автомобили, а според првичните информации нема повредени. Полицијата е на терен...

Популарно