11.8 C
Скопје
понеделник, февруари 24, 2020
Tags Трио „Кладенец

Ознака: Трио „Кладенец

„Да си вечна земјо моја“,Трио „Кладенец“ ќе допре до секој Македонец

Да си вечна земјо моја“ – темата со која вокалното трио „Кладенец“ се претстави на годинешниот „Лешочки фолк фест 2018“, доби и свој автентичен видеозапис, а...

Популарно