26.2 C
Скопје
понеделник, август 19, 2019
Tags Трикови

Ознака: Трикови

Трикови за потопол дом

За време на зимата, најважно е нашиот дом да е топло и удобно место за престојување. Токму затоа, ви откриваме неколку мали трикови за...

Мали трикови за свеж здив

Непријатниот здив е појава која никој од нас не ја сака, но, сепак таа е тука, секое утро. Последните научни истражувања потврдуваат дека сувата усна...

ТРИКОВИ ЗА ПОДОБРО РАСПОЛОЖЕНИЕ

Сите имаме лоши денови кога нашето расположение и не е баш најдобро. Но, секогаш постојат начини со кои може да го поправите вашето расположение...

Еве неколку трикови: Како да изгледате одлично на сите направени фотографии!

Кога се во прашање „селфи“ фотографиите, сите можеме да препознаеме кога фотографијата е добро, но што се случува кога некој друг ќе ве фотографира? За...

Неколку трикови за совршен WiFi сигнал во домот

Кој не би сакал да има постојано совршена Wifi мрежа, која во ниеден момент не запира или го намалува сигналот? Квалитетот на сигналот зависи...

Триковите на Меган Маркл како „вечно“ да имате 50 килограми

Идната сопруга на принцот Хари, (сега веќе бивша) актерката Меган Маркл е висока 171 сантиметар и има околу 50 килограми телесна тежина. Со оглед на...

Божиќни идеи и трикови (ВИДЕО)

Идеи кои сигурно ќе ја поттикнат вашата креативност! Погледнете го видеото:

Генијални трикови кои ќе ви помогнат да станете од креветот за...

Една од најтешките работи со која речиси секој од нас се соочува е станувањето рано наутро, посебно во зимскиот период. Речиси невозможно е да станете...

Генијални трикови за убавина! (ВИДЕО)

Погледнете го видеото и научете нови трикови кои сигурно ќе ви бидат од голема помош!

Трикови како да изгледате поубаво (ВИДЕО)

Погледнете го видеото:

Популарно