-0.4 C
Скопје
понеделник, февруари 24, 2020
Tags Тренет

Ознака: Тренет

Гвардиола: Сити е мојот последен клуб

Менаџерот на Манчестер Сити, Пеп Гвардиола, изјави дека се подготвува за пензија и дека премиерлигашот ќе биде последен клуб во неговата кариера. - Ќе бидам...

Популарно