30 C
Скопје
четврток, август 13, 2020
Tags Тип на денот

Ознака: Тип на денот

Тип на денот: Светско првенство во фудбал (23.06.2018)

Ова се нашите предлози за денешните натпревари: 14.00 часот    група G Белгија  – Тунис                тип 1&3+ 17.00 часот   ...

Тип на денот: Светско првенство во фудбал (19.06.2018)

Ова се нашите предлози за денешните натпревари: 14.00 часот    група H Колумбија – Јапонија      тип 1 17.00 часот    група H Полска – Сенегал         ...

Тип на денот: Светско првенство во фудбал (17.06.2018)

Денеска на програмата на Светското првенство во Русија се три натпревари од првото коло во групите E и F. Ова се нашите предлози за денешните...

Тип на денот: Светско првенство во фудбал (16.06.2018)

Денеска на програмата на Светското првенство во Русија се натпреварите од првото коло во групите C и D. Ова се нашите предлози за денешните...

Тип на денот: Светско првенство во фудбал

Денеска е втор ден од Светското првенство во фудбал кое се одржува во Русија. 14.00 часот    Група A Египет - Уругвај  тип 2 17.00 часот   Група...

Тип на денот (07.05.2018)

Поголем дел од домашните првенства се во завршна фаза па затоа и бројот на натпревари се намалува. Предлог тип на денот за понеделник 07.06.2018...

Тип на денот (02.05.2018)

Денеска се игра реваншот од полуфиналето на Лигата на шампиони помеѓу екипите на Рома и Ливерпул. Бидејќи екипата на Ливерпул е тенка во одбраната...

ЈАВНО ТИП на вечерта

Тип на денот: Велс Премиер Престатин - Бери Таун тип 0 *Бонус ТИП Ливерпул - Рома тип 1

Популарно