5.6 C
Скопје
недела, март 29, 2020
Tags Телевизија

Ознака: Телевизија

ВИДЕО: Слушнете ја аудио бомбата на која Заев договара пари за...

Антонио Милошоски на собраниската Комисија за европски прашања  презентираше аудио снимка на која по се изгледа може да се препознае гласот на екс-премиерот Зоран...

Родители, заштитете го своето дете: Загрижувачко предупредување за последиците од гледањето...

Ако вашето дете има помалку од пет години, треба да го заштитите од штетното влијание од малите екрани, предупредуваат американски научници. Додека многу студии се...

ВИДЕО: Татко тајно поставил камера за да целиот свет му поверува...

Татко тајно поставил камера за да целиот свет му поверува дека ќерката го прави ова во соба. Татко и ќерка танцувале токму како и ѕвездите...

БЛАМАЖА НА ТВ: Агим Јонуз дојде пијан на дебата, па ТВ21...

Сеуште нема информација за тоа дали гласноговорникот и партиски мегафон на СДС се појави пијан во емисијата „Клик Плус“ на ТВ21, од каде беше...

ВНИМАВАЈТЕ: Долгото гледање телевизија е лошо по вашето здравје

Студија спроведена на примерок од 8.900 возрасни личности во Австралија открила е дека секој дополнителен час маратонско гледање филмови, серии или телевизиски програм, за...

ВИДЕО +18: Имале секс на балкон, соседите ги снимиле, па завршиле...

Пробале нешто несекојдневно, па благодарение на телевизијата станале познати во земјата, а со објавувањето на снимката на Јутјуб добиле и светска слава. Двојката е снимена додека...

Популарно