5.6 C
Скопје
сабота, март 28, 2020
Tags татко

Ознака: татко

Тетовчанка гневна: Татко ми е позитивен на корона – од понеделник...

Тетовчанката Наташа Апостолоска, на социјалните мрежи го изрази своето незадоволство од здравствениот систем, кој не му пружил помош на нејзиниот болен татко. Како што пишува...

Свадба и принова во најава: Ова е девојката која што ќе...

Деновиве во јавноста се прошири веста дека ракометарот Столе Стоилов ќе стане татко. Откако за „Бекстејџ“ оваа вест ја потврди близок член од семејството...

Антонио Милошоски не запира – Ќе стане татко по петти пат

Пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ, Антонио Милошоски, кој пред две години го доби четвртото дете, оваа пролет, здравје Боже, ќе стане татко по петти пат. Милошоски и...

Четири години му праќала пораки на починатиот татко, а потоа еден...

Честити Патерсон (23) му испраќала пораки на својот починат татко Џејсон Лигонс четири години секој ден на мобилниот телефон за да го зачува сеќавањето...

На татко му на Боки 13 ќе му се суди за...

По извршениот притисок од медиумите и јавноста, на Миле Јовановски, официјалниот сопственик на 1ТВ и татко на Боки 13, наскоро ќе му се суди...

Посвои девојче со Даунов синдром одбиено од 20 семејства: Лука и...

Италијанецот Лука Трапанезе деновиве се чини дека е омилен на социјалните мрежи откако една телевизија ја објави неговата приказна посветена на преслатката Алба која...

„Каде и да одам секогаш мислам на тебе“: Анастасија го носи...

Младата српска пејачка и ќерка на Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, моментално е во Истанбул со пријатели, а со една објава ги разнежни своите бројни следбеници. Анастасија...

Несреќа во скопско: Татко со автомобил го удрил својот 3-годишен син

На 28.08.2019 во 19:00 часот било пријавено дека во с.Љубин, скопско, И.В.(42) додека влегувал во неговиот двор со патничко моторно возило „Мазда“ со скопски...

Таткото кој ги оставил децата во автомобил заминал на забава: Бил...

Трагедија била спречена кога биле пронајдени две заборавени и дехидрирани дечиња, брат и сестра на возраст од 7 и 4 години, заклучени во возило на булеварот...

Татко си ја продал ќерката за 5.000 евра

Црногорската полиција денеска соопштила оти поднела кривична пријава против 40-годишник од Подгорица, поради сомнение дека извршил кривично дело тргување со луѓе, односно дека ја...

Популарно