-6 C
Скопје
среда, декември 12, 2018
Tags татко

Ознака: татко

Антонио Милошоски стана татко по четврти пат

Антонио Милошоски, пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ стана татко по четврти пат. Се роди неговата трета ќерка. Од првиот брак го има синот Давид, а од...

Дарко Лазиќ не престанува да плаче: Што и да е, само...

Дарко Лазиќ после сознанието дека по втор пат ќе стане татко не престанува да плаче од среќа. Тој сега сака што побрзо да закрепне...

Дарко Лазиќ повторно ќе стане татко

Дарко Лазиќ кој води тешка борба по ужасната сообраќајка, за нешто повеќе од 6 месеци ќе стане татко по вторпат. Според извор близок на семејството...

По ужасната борба за живот, конечно среќна вест: Дарко Лазиќ повторно...

Дарко Лазиќ кој води тешка борба по ужасната сообраќајка, за нешто повеќе од 6 месеци ќе стане татко по вторпат. Според извор близок на семејството...

ПОУЧНА ПРИКАЗНА: Ценете ги родителите додека се уште се покрај вас

Бидете им благодарни на вашите родители. Без разлика како се однесуваат и колку пати ви го поставуваат истото прашање, секогаш обраќајте им се со...

Ќе останете без зборови од најновите детали: Таткото на Дарко Лазиќ...

Дарко Лазиќ делумно е изваден од вештачка кома. Таткото на пејачот, Милан Лазиќ кратко изјавил дека лекарите делумно го извадиле Дарко од вештачка кома и...

Трагедија во домот на познатата хрватска пејачка: „Последните три години сакам...

Познатата хрватска музичка ѕвезда деновиве ги живее најтешките мигови во својот живот надвор од музиката и професијата. Имено таткото на пејачката Маја Шупут почина по...

На сопругата и пратил фотографија од нивниот насмеан син: Неколку минути...

Морничав случај на убиство на 2 годишното момче Дилан Тифин Браун ја потресе Велика Британија, а деталите од злосторството се уште повеќе шокантни- таткото...

Моќна порака до сите татковци кои имаат ќерки: Како треба да...

Жена им се обрати на сите мажи кои имаат ќерки за да им порача дека тие имаат најголемо влијание врз замислата на нивните принцези...

Осумгодишно дете нашло екстази кај татко му, им дало на другарчињата...

Едно осумгодишно дете, кое ги нашло скриените таблети екстази на својот татко, им ги поделил на своите другари, мислејќи дека тоа се бонбони. Момчето од...

Популарно