26 C
Скопје
четврток, август 13, 2020
Tags СУЗАНА ТУРУНЏИЕВА

Ознака: СУЗАНА ТУРУНЏИЕВА

ФОТО: Сите ја знаеме Сузана Турунџиева, мајката на Лора, а вака...

Ќерката на Сузана Турунџиева, Лора Турунџиева претходната година во август заплива во брачните води со Филип Наунов. Тие направија мала свадба само за најблиските...

Сузана Турунџиева со болно сеќавање сподели семејна фотографија: „Заборавот не ти...

Ако не кој гледа отстрана ќе си рече дека на Сузана Турунџиева животот во последно време и носи саде радости, среќа и убавини… Неодамна...

„Секси баба“: Сузе Турунџиева наполни 50 години!

Пејачката , водителка и писателка Сузана Турунџиева денеска полни 50 години. По тој повод таа на својот профил објави фотографија со емотивна порака. – Полувреме е…...

Популарно