31 C
Скопје
понеделник, јули 6, 2020
Tags Сузана Гавазова

Ознака: Сузана Гавазова

Поради бујните гради: Гавазова прави прекршок додека вози ама кој полицаец...

Фолк пејачката Сузана Гавазова е една од оние жени кои одлично се снаоѓаат зад воланот, а со професија каква што ја има таа, едноставно...

ФОТО: Сузана Гавазова како сирена на брег, исончана, раскошна и влажна…

Македонската фолкерка Сузана Гавазова важи за една од најзгодните пејачки на естрадата. И тоа не само на нашата, што пополека почна и да го...

Пејачката Сузана Гавазова со нова песна ,,Намачкана‘‘

После песната „Хало“, која се покажа како вистински погодок, Сузана Гавазова продолжува со походот за освојување на српскиот и балканскиот музички пазар. Со првата песна...

Кога таа ќе заигра и водата се бранува: Секси танцoт на...

Македонската фолкерка Сузана Гавазова ужива во својот одмор на Јадранот. Будва, Свети Стефан, море, сонце, плажа, но и добра забава. Погледи кон море, тесен струк,...

ФОТО: Сексапилната Сузана Гавазова се разголи во сончевиот Мелбурн

Гавазова му се заблагодари на сонцето во Мелбурн, а ние, но веруваме и вие сте и благодарни на пејачката што изненади со ова секси...

Популарно