18 C
Скопје
среда, јули 8, 2020
Tags Супер Боул 2017

Ознака: Супер Боул 2017

ТОП 10: Најдобрите реклами прикажани на Супер Боул 2017 (ВИДЕО)

Рекламите кои беа прикажувани на овогодинешниот Супер Боул ни прокажуваат колку може да бидат креативни луѓето во 30 до 60 секунди. Оваа година, во...

Популарно