5.6 C
Скопје
недела, март 29, 2020
Tags Судио бомба

Ознака: Судио бомба

Милошоски објави aудиo бомба за Заев: Му помагавме на Боки 13...

Пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ, Антонио Милошоски на собраниската Комисија за европски прашања штотуку презентираше аудио снимка на која по се изгледа може да се препознае...

Популарно