27 C
Скопје
сабота, јули 4, 2020
Tags Сребрен медал

Ознака: Сребрен медал

Груевски со честитки за сребрениот медал на Македонските одбојкари: Покажавте спортска...

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски упати честитки за Македонската одбојкарска федерација која го освои сребрениот медал во Европската одбојкарска лига. Честитки за Македонската одбојкарска федерација...

Популарно