6.6 C
Скопје
вторник, март 19, 2019
Tags соц мрежи

Ознака: соц мрежи

Хит на социјалните мрежи по невремето во Скопје: „качи се во...

Откако денеска Скопје го зафати големо невреме, на социјалните мрежи повторно се појавија фотографии кои ги насмеа сите. Иако ситуацијата во градот Скопје особено по...


Популарно