16.6 C
Скопје
среда, февруари 26, 2020
Tags смути

Ознака: смути

За добро утро, јагоди и банана во смути варијанта

Пробајте ги јагодите на потполно поинаков начин. Состојки 2 банани, 1 шоља чисти свежи јагодини, и 1 или 1 и пол шоља јогурт. Подготовка: Бананите, јагодите и јогуртот...

Смути со кафе и банана за добар почеток на денот

За здрав и енергичен почеток на денот предлагаме да го пробате овој вкусен пијалок со кафе и банана. Вкусното кафе ќе ве разбуди, а бананата...

Популарно