32 C
Скопје
сабота, јули 11, 2020
Tags СМС

Ознака: СМС

Ова се дел од проблемите кои никако не би смееле да...

Понекогаш се чини дека е многу полесно да се испрати порака и да се решат сите несогласувања со партнерот. Меѓутоа, со смс пораките и...

ВИДЕО: Му пиша смс на „Згодниот дечко“ за да се забавуваат,...

ПВљубена девојка му пишува смс порака на „Згодниот дечко“ со која го поникува да се забавуваат и да пијат алкохол. Но, додека таа се подготвуваше...

Популарно