7.5 C
Скопје
понеделник, февруари 17, 2020
Tags Славчо Поповски

Ознака: Славчо Поповски

Македонија под влијание на нов африкански бран – детална анализа на...

Во текот на следните денови нашата територија ќе биде под влијание на нов Африкански бран и истиот ќе услови значителен пораст на максималните дневни...

Прогнозата на Славчо Поповски ќе ни се допадне на сите

Според најновите анализи na Славчо Поповски, февруари ќе биде потопол од вообичаено и тоа за 2-3 степени, но и врнежите ќе бидат нешто над...

Популарно