8 C
Скопје
сабота, февруари 16, 2019
Tags синче

Ознака: синче

Пијан татко до бесвест го претепал своето двегодишно синче

Завчера во Скопје, во семејниот дом, пијан и насилен сопруг и родител го претепал 2-годишниот син. Како последица на тепањето, детенцето се онесвестило, а...


Популарно